Polaznicima Užih specijalizacija

Uže specijalističke studije

Poštovani polaznici Užih specijalizacija,

pozivamo vas da u sredu 4.11.2015. godine u 12 i 30 sati dođete na Fakultet veterinarske medicine Univerziteta u Beogradu, u centralni amfiteatar, gde će se obaviti svečana podela indeksa. Nakon podele indeksa, plana i programa nastave  i osnovnog upoznavanja sa načinom izvođenja nastave, imaćete sastanak sa rukovodiocima specijalizacija sa kojima ćete se dogovoriti o rasporedu i terminima izvođenja nastave.

Prisustvo ovoj dodeli indeksa je obavezno i molim vas da mu se odazovete jer je od velikog značaja da na početku  izvođenja nastave dogovorite sa rukovodiocima o vašim  mogućnostima praćenja nastave.

Za sve dodatne informacije obratite se referentu Petru Sikimiću na mail postdiplomske_studije@vet.bg.ac.rs, a ukoliko on ne može da vam da odgovor onda  se obratite Prof. dr Danijeli Kirovski, prodekanu na mail dani@vet.bg.ac.rs.

Hvala
Danijela Kirovski,