Obaveštenje o radovima na fakultetskoj mreži

Poštovani,

zbog planiranih radova na održavanju i unapređenju fakultetske mreže u periodu od utorka 11.08.2020. u 13:00č, zaključno sa četvrtkom 13.08.2020. dolaziće će do prekida u funkcionisanju informaciono-komunikacionih servisa na Fakultetu veterinarske medicine. Ovo uključuje sve servise koji funkcionišu preko fakultetske mrežne infrastrukture (internet, sajt fakulteta, servis elektronske pošte, servisi za zaposlene, studentski servisi, pojedinačni sajtovi katedri, itd.). Redovno funkcionisanje svih servisa se očekuje od petka 14.08.2020.

Poželjno je da u navedenom periodu u toku radnog vremena na svakoj Katedri i Odseku bude dostupan neko od zaposlenih koji može da obezbedi fizički pristup pojedinim mrežnim linijama i računarima po kancelarijama radi provere ispravnog funkcionisanja mreže.

S poštovanjem,
Informaciono-komunikacioni centar FVM