Konkurs za upis na DAS i SAS

FAKULTET VETERINARSKE MEDICINE U BEOGRADU

OBVEŠTENJE:

KONKURS ZA UPIS NA DOKTORSKE AKADEMSKE STUDIJE (DAS) I SPECIJALISTIČKE AKADEMSKE STUDIJE (SAS)

Prijave na konkurs se primaju od 17. – 21. septembra u periodu od 9 – 14 h na Fakultetu veterinarske medicine u kancelariji br. 26, referentu za posle-diplomske studije

Za prijavu za upis na doktorske akademske studije (DAS) potrebno je dostaviti :

1. Overenu kopiju diplome o završenim osnovnim studijama
2. Izvod iz matične knjige rođenih, ne stariji od 6 meseci
3. Dokaz o znanju jednog svetskog jezika (ukoliko kandidat nema položen ispit u okviru osnovnih studija)
4. Dokaze koji se odnose na naučne radove ako je kandidat dosada nešto publikovao kao prvi autor ili kouator (bibliografiju)
5. Dokaz o uplati  3.000 din. na žiro račun fakulteta br. 840 – 1825666 – 41
poziv na broj 500 – 2 , sa naznakom: za prijavu na konkurs za DAS
6. Kratku biografiju i podatke za kontakt (adresa, broj telefona, broj mobilnog telefona i
e- mail adresa)

Za prijavu za upis na specijalističke akademske studije (SAS) potrebno je dostaviti:

1. Overenu kopiju diplome o završenim osnovnim studijama
2. Izvod iz matične knjige rođenih, ne stariji od 6 meseci
3. Dokaz o uplati 3.000 din. na žiro račun fakulteta br. 840 – 1825666 – 41
poziv na broj 500 – 2 , sa naznakom: za prijavu na konkurs za SAS
4. Kratku biografiju i podatke za kontakt (adresa, broj telefona, broj mobilnog telefona i
e-mail adresa)