Početak i raspored nastave na SAS

RASPORED NASTAVE NA SPECIJALISTIČKIM AKADEMSKIM STUDIJAMA
jesenji semestar školske 2012/2013.

I SEMESTAR

OBAVEZNI PREDMETI

9.45 – 11.15 h   METODOLOGIJA ISTRAŽIVAČKOG RADA U VETERINARSKOJ MEDICINI – predavanja (VEŽBE iz ovog predmeta će se održavati po dogovoru sa odgovornim nastavnikom Prof. dr M. Lazarevićem)

11.30 – 13.00h   MENADŽMENT U VETERINARSTVU – predavanja   (odgovorni nastavnik Prof. dr M. Tešić)

14.00 – 15.30h  DOBROBIT ŽIVOTINJA – predavanja  (VEŽBE iz ovog predmeta će se održavati po dogovoru sa odgovornim nastavnikom Prof dr M. Vučinić)

15.30 – 17.00h  STANDARDI DOBRE VETERINARSKE PRAKSE – predavanja  (odgovorni nastavnik Prof. dr V. Ilić)

IZBORNI PREDMETI

BIOTEHNOLOGIJA U VETERINARSKOJ MEDICINI – predavanja i vežbe će se održati u dogovoru sa predmetnim nastavnikom Doc. dr Vladimirom Dimitrijevićem

GRAĐA I FUNKCIJA ĆELIJA, TKIVA I ORGANA U FIZIOLOŠKIM I PATOFIZIOLOŠKIM USLOVIMA – predavanja i vežbe će se održati u dogovoru sa predmetnim nastavnikom Prof. dr Veliborom Stojićem

INFEKCIJA I MEHANIZMI ODBRANE ORGANIZMA OD INFEKTIVNIH AGENASA – predavanja i vežbe će se održati u dogovoru sa predmetnim nastavnikom Prof. dr Nenadom Milićem

SASTAV I OSOBINE NAMIRNICA ANIMALNOG POREKLA – predavanja i vežbe će se održati u dogovoru sa predmetnim nastavnikom Prof. dr Zorom Mijačević

Napomena: nastava počinje u petak 19. oktobra 2012. godine. Sastanak sa kandidatima i dogovor o definitivnom rasporedu i načinu izvođenja nastave obaviće će istog dana u 9.00 časova, u predavaonici za poslediplomsle studije na Katedri za fiziologiju i biohemiju. Nakon toga, počinju predavanja iz obaveznih predmeta, da bi se sa predavanjima i vežbama iz izbornih predmeta otpočelo naredne nedelje nakon formiranja spiska studenata po izbornim predmetima.

Prof. dr Danijela Kirovski
prodekan