Odbrana diplomskih radova

ЈАВНА ОДБРАНА ДИПЛОМСКОГ РАДА

У среду 09. октобра 2013. године у 11,30 часова у предаваоници Катедре за исхрану Факултета ветеринарске медицине Универзитета у Београду, одржаће се јавна одбрана дипломског рада Немање Арсића, студента Факултета ветеринарске медицине Универзитета у Београду, под насловом: „Хигијенско санитарне мере на шаранским рибњацима“, пред Комисијом у следећем саставу: проф. др Брана Раденковић-Дамњановић, доц. др Љиљана Јанковић и проф. др Маја Марковић.

Приступ слободан

ЈАВНА ОДБРАНА ДИПЛОМСКОГ РАДА

У среду 09. октобра 2013. године у 10 часова у предаваоници Катедре за исхрану Факултета ветеринарске медицине Универзитета у Београду, одржаће се јавна одбрана дипломског рада Катарине Вуловић, студента Факултета ветеринарске медицине Универзитета у Београду, под насловом: „Регулација популације слепих мишева у урбаној средини“, пред Комисијом у следећем саставу: проф. др Брана Раденковић-Дамњановић, доц. др Љиљана Јанковић и проф. др Радислава Теодоровић.

Приступ слободан