Центар за развој каријере-посета компанији ЈКП Ветерина Београд за студенте ФВМ

Центар за развој каријере, Универзитета у Београду, организује посету компанији ЈКП "Ветерина Београд" за студенте Факултета ветеринарске медицине.

Приликом посете, студенти ће имати прилику да обиђу две локације овог предузећа и сазнају како изгледају свакодневне активности њихових запослених:

1) Дирекцију, где ће у разговору са хирурзима ветеринарске медицине и специјалистима рентгенске дијагностике  моћи да виде и сазнају како изгледа операциона сала, постоперативни блок и рентген кабинет,

2) и Прихватилиште Раковица где ће из прве руке добити информације о томе како функционише прихватилиште, како изгледа ветеринарски преглед и тријажа, стерилизација и постоперативни третман, трајно обележавање и вакцинација.

Посета ће се одржати у четвратк, 12. априла од 11 часова.

Све додатне информације се могу наћи на сајту Центра за развој каријере, Универзитета у Београду: