Obaveštenje za studente diplomce o Konkursu za upis na DAS i SAS

Specijalističke akademske studijeDoktorske akademske studije

Obaveštavaju se studenti koji će diplomirati u oktobarskom roku da dokumentaciju za konkurisanje na doktorske i specijalističke akademske studije mogu da podnesu do 13. 10. 2015. godine do 13 sati i da će time ući na rang listu prijavljenih kanidata na doktorskim i specijalističkim akademskim studijama. Predaja dokumenata se vrši na Fakultetu veterinarske medicine u kancelariji 26, referentu za poslediplomske studije.
Obaveštavaju se studenti koji kasnije diplomiraju da će, ukoliko mesta ne budu popunjena, biti dozvoljen naknadni upis u okviru drugog upisnog roka.
Molimo studente koji diplomiraju u oktobru i koji planiraju da se prijave na Konkurs za doktorske i specijalističke akademske studije, da se jave referentu za poslediplomske studije na Fakultetu veterinarske medicine u kancelariji 26 i obaveste ga o svojoj nameri (usmeno ili telefonom). Ta informacija nam je poželjna da bismo lakše organizovati početak nastave na  DAS I SAS.

Prof. Dr Danijela Kirovski
Prodekan za poslediplomske studije