Novo obaveštenje o zabrani izvođenja nastave na Fakultetu

Opšte

U skladu sa proglašenim vanrednim stanjem u Republici Srbiji, a kako je objavljeno na sajtu našeg Fakulteta, ponavljamo da je nastava na Fakultetu obustavljena do daljneg u cilju očuvanja zdravlja svakog studenta i cele naše zajednice. U tom smislu, zabranjen je boravak studenata svih studijskih programa FVM u prostorijama Fakulteta, uključujući i Klinike Fakulteta.
Kao što je najavljeno, Fakultet je u procesu pripreme on line programa za onaj deo nastave (na svim studijskim programima) koji na taj način može da se izvede. Deo nastave koji zahteva fizičko prisustvo studenata (kliničke vežbe i slično) biće održan u vidu blok nastave onda kada se za to steknu uslovi.
O svemu ćete biti blagovremeno obavešteni tako da vas ponovo pozivamo da pratite sajt Fakulteta na dnevnom nivou.