Obaveštenje o radu klinika Fakulteta veterinarske medicine Univerziteta u Beogradu tokom trajanja vanrednog stanja

Usled aktuelne epidemiološke situacije od ponedeljka 23. marta 2020. godine radno vreme svih klinika Fakulteta veterinarske medicine će biti od 9 do 14 časova.

Dežurne će biti Trijažna ambulanta za urgentne pacijente, Ambulanta Katedre za porodiljstvo, sterilitet i v.o. i Katedra za radiologiju i radijacionu higijenu radnim danima.

Vlasnici mogu dežurne ambulante kontaktirati za sva potrebna uputstva na brojeve:

Trijažna ambulanta za urgentne pacijente Fakulteta veterinarske medicine radnim danima
011.36.11.809 i 062.803.83.90.

Katedra za porodiljstvo, sterilitet i v.o. radnim danima
011.26.84.184 i 062.802.50.71

Za informacije vezane za ptice, male sisare (kunići, glodari, afrički patuljasti ježevi) i kornjače možete se obratiti preko Viber-a na broj 062.802.50.56

Preporuka ponašanja vlasnika

Vlasnicima se savetuje korišćenje maski tokom boravka u ambulanti.
U ambulantu će se puštati isključivo po jedan pacijent u pratnji jednog vlasnika.
Trijažni pregled pacijenta će se vršiti ispred ambulante, nakon čega će se upućivati na dalje specijalističke preglede.

Prodekan za rad klinika FVM
Prof. dr Vanja Krstić