Обавештење потписи Увод у ветеринарску лабораторијску праксу, колоквирање пропуштених вежби

Интегрисане академске студијеИнфостуд

Поштоване колегинице и колеге,

Колоквирање пропуштених вежби из предмета Увод у ветеринарску лабораторисјку праксу ће бити од 13.06.2022. до 17.06.2022.  Потребно је да се јавите на катедри код професора који је држао вежбу коју сте пропустили. Професори су обавештени о колоквирању и послат им је списак студената са пропуштеним вежбама. Једна пропуштена вежба не треба да се колоквира. У прилогу овог обавештења имате списак студената са пропуштеним вежбама.

Списак студената са пропуштеним вежбама у школској 2021/2022. години

Након обављеног колоквирања студенти који су стекли услов треба да предају индексе у понедељак 20.06.2022. Индексе предајете у 11 часова у вежбаоници Катедре за физиологију и биохемију. За све додатне информацијe можете се обратити доц. др Љубомиру Јовановићу на емаил ljubomir.jovanovic@vet.bg.ac.rs