ИНФОРМАТОР ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА НА ФАКУЛТЕТУ ВЕТЕРИНАРСКЕ МЕДИЦИНЕ

КонкурсиИнтегрисане академске студијеИнфостуд

1. Пријемни испит на Факултету ветеринарске медицине Универзитета у Београду има и два дела: биологију и хемију (сваки део носи максимално 30 бодова).

2. Додатни део пријемног испита је полагање теста из латинског језика, ако кандидат није имао овај предмет у току средње школе.

3. Сва питања за све делове пријемног испита (биологија, хемија, латински) су доступна у виду ИНФОРМАТОРА!

4. ИНФОРМАТОР можете купити  на Факултету ветеринарске медицине (у књижари, Бул. Ослобођења 18, Београд).

5. ИНФОРМАТОР можете платити и наручити (уплатница у пошти, банци), послати скенирану/фотографисану уплатницу на е-маил izdavackicentar@vet.bg.ac.rs, и биће вам поштом послат примерак ИНФОРМАТОРА!

6. Цена ИНФОРМАТОРА је 1500,00 РСД, у коју су укључени и трошкови поштарине!

7. Број рачуна: 840-0000001825666-41, позив на број: 253; сврха плаћања: ЗА ИНФОРМАТОР; назив и место примаоца: ФАКУЛТЕТ ВЕТЕРИНАРСКЕ МЕДИЦИНЕ, БЕОГРАД

8. Молимо Вас да на уплатници наведете јасно вашу поштанску адресу како би пошиљка могла бити благовремено достављена!

9. Све напред наведене информације важе за наручивање на територији Републике Србије! За остале регионе можете се информисати упитом на адресу izdavackicentar@vet.bg.ac.rs!