Obaveštenje za studente koji treba da slušaju predmet Laboratorijska praksa na Rotacionoj praksi u završnoj godini studija (reupisani studenti)

Integrisane akademske studijeInfostud

OBAVEŠTENJE ZA REUPIS

*Svi studenti koji su studirali po nastavnom planu i programu iz 2004. godine u obavezi su da odrade Laboratorijsku praksu po novom reakreditovanom studijskom programu iz 2020. godine a koja je obavezna u 11. semestru.

*Studenti koji su studirali po studijskom programu iz 2009. i 2014. godine a koji su odradili praksu iz desetog, jedanaestog i dvanaestog semestra nemaju obavezu da odrađuju Laboratorijsku praksu.

*Studenti koji su studirali po studijskom programu iz 2009. i 2014. godine a koji nisu odradili praksu iz desetog, jedanaestog ili dvanaestog semestra imaju obavezu da odrade Laboratorijsku praksu.